YANGIN HİDRANT BORU HATTI SU KAÇAĞI TESPİTİ

YANGIN HİDRANT BORU HATTI SU KAÇAĞI TESPİTİ

 

Özellikle geniş sahaları olan iş yerlerinde yada kurumsal alanlar da bulunan Yangın Hidrant Boru Hattın da su kaçağı arızası sıkça görülern sorunlardan biridir.

Özellikle beton ve asfalt altın denk gelen yada toprak alanda derin bir yerde olan Yangın Hidrant Borusunda ki su kaçağı yüzeyden belli olamayarak toprak alanda yer altında kayıp olmaktadır. Yangın Hidrant Boru Hattı Su Kaçağı Tespiti teknolojik cihaz ve aletlerle yapılmaktadır.

YER ALTI SU KAÇAĞI TESPİTİ

Yengın hidrant ve Ana Şebeke Boru hatlarının yerin altından geçmesi sebebi ile bu tip tesisar arızalarının su kaçaklarına yer altı su kaçağı denilir ve bu tip kaçaklar Yer Altı Su Kaçak Tespit Cihazı ile bulunur. Yer altı tespit cihazı su kaçağının ses seviyesinin yüzeye gönderdiği frekansı algılayarak su kaçak tespiti yapılmasına ortam sağlar. Yer altı su kaçağı yapılan alanda ses ve gürültü yapılmamasına özen gösterilir. Bu gibi arızaların tespiti için Çalışma saati olarak ses ve gürültünün en az olduğu zaman dilimi seçilir.

Yanagın Hidrant Hattı Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Yangın hidrant hattında su kaçak tespit çalışması için fiyat belirlemeden önce çalışma yapılacak alanın genişliği ve uzunluğu, yangın hidrant armatür çıkışlarının adeti bir birine olan mesfa uzunluğu, yangın hidrant hattının derinliği, boru içerisinde ki suyun bar seviyesi, Basınç düşme sıklığı, Dış Alan dinleme cihazı ile taranacak alanın yapısı ve fizibilitesi, kaçak tespiti yapılacak alanın beton, asfalt yada toprak olduğu bilgileri ve firmaya olan mesafe ve yakıt ücreti de hesaplanarak bir fiyat çıkarılır ve firmaya teklif verilir. Fiyat teklifi akabinde firmadan olur talebi geldiğin de çalışma yapılacak en uygun şartların olacağı gün ve saat belirlenir ve ilgili alana giderek Yangın Hidrant Boru Hattı Su Kaçağı Tespit çalışması başlatılır. Türkiye genelinde hizmet verildiği için faklı illerde yapılacak çalışma için ekipler harekete geçmeden önce şirket Hesap Numarasına belirlenen iş bedelenin yarısı teminat olarak yatırılır ve karşılıklı çalışma başlatılır.

yangın hidrant su kaçağı tespiti

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN