SİNCANCİHAZLA KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ

CİHAZLA KAMERALI SU KAÇAK TESPİT SİNCAN

Su sızıntı sorunu eski ya da yeni bina fark etmeksizin ortaya çıkan sorunlardan bir tanesini oluşturuyor. Bu sorun İlerleyen dönemlerde duvarlardan su akmasına, duvarın kabarmasına ve akıntı yapmasına ve aynı zamanda siyah bir görünüme sahip olmasına sebep oluyor.

Bu nedenle böyle bir durumla karşı karşıya kalındığında hemen tamir ettirmek gerekiyor. Firmamız bu alanda Sincan bölgesine hizmet sağlıyor. görüntülü su kaçağı tespiti yaparak hangi boruda sızıntı olduğunu hızlı bir şekilde tespit ediyor. Sizlerde böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda firmamızı arayabilirsiniz. Duvarlarından su akması, tavanlardan su damlaması, duvarların kabarması ve rutubetlenmesi gibi sorunlarda bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Sincan Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Yapma

Tavandan su damlaması ve alt kata su akıtması gibi sorunlar normal bir sorun değildir. Bu sorunun acilen giderilmesi gerekir. Firmamız duvardan su akması, alt kata su damlaması, duvarın kabarması ve buna benzer sorunlara karşı en kısa sürede hizmet sağlıyor. Evlerinize gelerek sorunun kaynağını tespit ediyor. Bu tespiti işlemlerini yaparken kameralı ve görüntülü cihazlar kullanıyor. Böylelikle hangi boruda arıza olduğu kolay bir şekilde ortaya çıkarılabiliyor. Evleri kırmadan dökmeden su kaçağı tespitini sağlıyor. Aletle Su Kaçak tespit çalışmaları sayesinde sorun kısa bir süre içerisinde gideriliyor.

Evimi Su Bastı Ne Yapmalıyım?

Evinizde yaşadığınız su baskınlarında endişeye kapılmadan önce güvenlik tedbirlerini alın. Öncelikle elektirikli işyalara dokunmayın. Mümkünse sigortayı kapatın. Ana vanayı kapatın ve suyun pis sumu yoksa temiz su mu olduğunu anlayın. Pis su ise suyun geldiği istikamete; banyo yada mutfağa yönelin. Pis su siz kullanmadığınız halde giderden geri taşıyor ve su tepiyor ise bina ortak gideriniz tıkanmış. Hemen apartman yönetimine bilgi verin. Bu bir acil durumdur gece geç vakit bile olsa hgörevlileri uyandırın. 

Eğer su temiz su ise yine geldiği alana yönelin su tavandan akıyor ve damlıyor ise üst kat komşunuzun vanasını su saatlerin oradan kapatın ve üst kata bilgi verin. Su temiz ve zeminden geliyor ise dairenize ait ana su vanasını kapatın ve klozet hortumu, batarya hortumu, çamaşır ve bulaşık makinesi hortumu gibi zayıf olan noktaları kontrol edin. Bu bir su kaçağı arızası ise profesyonel bir hizmet almak için uzman bir Ankara Su Kaçak Tespit firması çağırın.

Duvardaki Su Sızıntısını Bulma

Duvarlarda kabarma olmasının sebeplerinden bir tanesi su kaçağı sorunlarıdır. Su borusunda ortaya çıkan herhangi bir çatlak ya da kırık duvarlarda kabarma oluşmasına sebep olacaktır. Bu durumun en kısa sürede giderilmesi gerekir. Ancak bu sorun ev ortamında kişilerin kendi imkanları ile giderebilecekleri bir sorun değildir. Bu gibi durumlarda firmamız su sızıntı bulma hizmetleri sağlıyor. Görüntü alma cihazları sayesinde duvarları kırmadan ve zarar vermeden kırık veya çatlak olan boruyu tespit ediyor. Deforme olmuş olan boru tespit edildikten sonra boru değiştirme yada onarma işlemi yapılıyor. Bu alanda hizmete ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı arayabilirsiniz. En kaliteli ve profesyonel tekniklerimizden yararlanabilirsiniz. Tavandan su damlaması, duvarların kabarması, alt kata su akması gibi sorunları çözmek için bizleri tercih edebilirsiniz

 

 

Su Kaçak Tespiti Yapan Cihaz

Su arızaları artık cihazlar ile kırmadan tespit edile bilmektedir. Bu cihazlar görüntüleme ve dinleme cihazı olarak iki kısıma ayrılır. Görüntüleme cihazları Termal Kemeralar ve Kanal Görüntüleme Kameralarıdır. Dinleme cihazları ise frekans dinlemesi yapan sismik cihazlardır.

Bu cihazlar sayesinde su kaçak tespitleri artık kırmadan kolayca yapıla bilmektedir. Ankara Su Kaçak Tespit Cihazı için Murat Tesisat ile iletişime geçe bilirisiniz.

Hizmetlerimiz: En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu,Cihazla su arıza tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlaması,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Fayanstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir? 

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN