KERDEŞLER TIKALI KANAL VE LAVABO GİDERİ AÇMA

KERDEŞLER TIKALI KANAL VE LAVABO GİDERİ AÇMA

Tıkalı gider ve kanal borularını, mutfak lavabo ve banyo gider süzgeçlerini makine ile kırmadan açıyoruz. Tıkanıklık açma makinesi ile pimaş boruların içerisine kaçan bez, çamaşır, ıslak mendil gibi maddeleri çekip alıyoruz.

 

Balkon ve Yağmur Gideri Açma

Evimizin balkon giderleri ve çatı yağmur oluğu gider boruları bazı binalarda bir gider tesisat borusu ile kanalizasona bağlanır. Bu sebeple kuş pisliği, yaprak, çam kozalağı, ağaç parçası ve kuş yuvası gibi sebepler ile tıkanır. Yağmur yağdığı zamanlarda ise bu sıkıntı balkon giderinden su gelmesi, balkon giderinden su taşması gibi bazı sorunlara sebep olur. Balkon ve yağmur gideri, garaj ve bahçede bulunan mazgal giderleri ve benzeri gider boruları Elektireonik robot makineler ile kırmadan açılır.

Kanalizasyon Çukuru Temizleme

Kanalizasyon çukurlarının tıkanma sebebi ile dolması ve taşması bahçenizde büyük sıkıntılara yol açmaktadır. Bu sebeple tıkalı kanalizasyon çukur temizliğini mutlaka periyodik olarak yaptırın.

Ankara Tıkalı Gider Açma

Hizmetlerimiz:

Kardeşler Tıkalı Gider Açma, tıkalı kanalizasyon açma, tıkalı lavabo açma, tıkanıklık açma, tıkalı lavabo gideri açma, wc açma, klozet açma , gider açma yayı, lavabo açma yayı, gider açma yöntemleri, lavabo açma yöntemleri, tuvalet açma, Tıkalı süzgeç gideri açma, tıkalı küvet açma, tıkalı banyo gideri açma, lavabo açıcı, tuvalet açıcı, mutfak gideri açıcı, kanalizasyon açma, logar açma, kameralı boru görüntüleme, logar kapağı yer tespiti, kayıp logar kapağı bulma, Gider taşması, apartman gider açma, bina gideri açma, aski kanal açma, tıkalı pimaş açma, tıkalı boru açma

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN