ETİMESGUT CİHAZLA KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ

CİHAZLA KAMERALI SU KAÇAK TESPİT ETİMESGUT

 

Ev veya iş yerlerinizde duvarlar kabardı ve sarımsı bir görünüm aldıysa bu durum bir sorunun başlangıcını oluşturur. Bu sorun ilerleyen günlerde alt kata su damlaması ya da tavandan su akması gibi olumsuz durumların yaşanmasına yol açar. Duvarlardan su akması, tavanlardan su damlaması gibi sorunlar eski yıllarda tavan ve duvarın boylu boyunca kırılmasını gerektiriyordu. Günümüzde ise böyle bir durum söz konusu olmuyor. Firmamız görüntülü su kaçağı tespiti cihazları ile evlerde ve yaşam alanlarında meydana gelen su kaçaklarını kolay bir şekilde tespit ediyor. Bu alanda Ankara'nın genelinde hizmet sunuyor. Sizlerde yaşadığınız alanda bu tarz bir durumla karşı karşıya kaldığınızda bizleri tercih edebilirsiniz.

Çatlak ve Kırık Su Borusu Tespiti

Duvarların kabarması ve tavandan su damlaması gibi olumsuz sonuçlara sebep olan su kaçağı sorunları firmamız tarafından hızlı bir şekilde gideriliyor. Sizlerin yaşam konforunu yok eden ve sizler açısından mağduriyet oluşturan bu sorun kaliteli ekibimiz tarafından anında tamir ediliyor. Bu alanda hizmet almak için bizleri tercih edebilirsiniz. Firmamız kullanmış olduğu cihazlarla aşınmış ve yıpranmış olan su borularını anında tespit ediyor. Böylelikle hangi boruda aşınma olduğu ortaya çıkmış oluyor. Evlerinizde bu sorunla karşılaştığınızda firmamızı arayabilirsiniz. Sorunun daha büyük bir sorun oluşturmaması için bizleri tercih edebilir Aletle Su Kaçak tespit hizmeti alabilirsiniz.

Evimi Su Bastı Ne Yapmalıyım?

Evinizde yaşadığınız su baskınlarında endişeye kapılmadan önce güvenlik tedbirlerini alın. Öncelikle elektirikli işyalara dokunmayın. Mümkünse sigortayı kapatın. Ana vanayı kapatın ve suyun pis sumu yoksa temiz su mu olduğunu anlayın. Pis su ise suyun geldiği istikamete; banyo yada mutfağa yönelin. Pis su siz kullanmadığınız halde giderden geri taşıyor ve su tepiyor ise bina ortak gideriniz tıkanmış. Hemen apartman yönetimine bilgi verin. Bu bir acil durumdur gece geç vakit bile olsa hgörevlileri uyandırın. 

Eğer su temiz su ise yine geldiği alana yönelin su tavandan akıyor ve damlıyor ise üst kat komşunuzun vanasını su saatlerin oradan kapatın ve üst kata bilgi verin. Su temiz ve zeminden geliyor ise dairenize ait ana su vanasını kapatın ve klozet hortumu, batarya hortumu, çamaşır ve bulaşık makinesi hortumu gibi zayıf olan noktaları kontrol edin. Bu bir su kaçağı arızası ise profesyonel bir hizmet almak için uzman bir Ankara Su Kaçak Tespit firması çağırın.

Tavandan Su Akıntısı Giderme

 

Tavandan su akması gibi sorunlar ev ortamında problem yaratan ve konforu yok eden sorunlardandır. Firmamız duvarları ya da tavanı kırmadan ve evlere herhangi bir zarar vermeden çözüme kavuşturuyor. Su Sızıntı bulma konusunda en kaliteli tespit cihazları kullanıyor. Sizlerde yaşadığınız bölgede böyle bir sorunla karşılaştığınızda firmamızı tercih edebilirsiniz. Tavandan su akması, duvarların kabarması, sarımsı ve kahverengimsi bir görüntüye sahip olması gibi durumlarda bizleri hemen arayabilirsiniz.  Sorun daha büyümeden çözüme kavuşturmak için firmamızdan destek alabilirsiniz. Evinizde ve işyerinizde yaşadığınız bu problemden kısa bir süre içerisinde kurtulmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlarımızdan ve en profesyonel tekniklerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Su Kaçak Tespiti Yapan Cihaz

Su arızaları artık cihazlar ile kırmadan tespit edile bilmektedir. Bu cihazlar görüntüleme ve dinleme cihazı olarak iki kısıma ayrılır. Görüntüleme cihazları Termal Kemeralar ve Kanal Görüntüleme Kameralarıdır. Dinleme cihazları ise frekans dinlemesi yapan sismik cihazlardır.

Bu cihazlar sayesinde su kaçak tespitleri artık kırmadan kolayca yapıla bilmektedir. Ankara Su Kaçak Tespit Cihazı için Murat Tesisat ile iletişime geçe bilirisiniz.

Hizmetlerimiz: En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu,Cihazla su arıza tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlaması,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Fayanstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir? 

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN