ERYAMAN CİHAZLA KAMERALI SU KAÇAK TESPİT

CİHAZLA KAMERALI SU KAÇAK TESPİT ERYAMAN

Eryaman su kaçak tespiti

Evlerinizde duvarların kabarması sorununu yaşıyorsanız bu durum su tesisatının herhangi bir yerinde bir kaçak olduğunu gösterir. Bu duruma ek olarak duvarlardan su sızması ya da tavandan yere su akması gibi durumlarda görülebilir. Bu sorun yaşam alanlarının ve her türlü mekanın konforunu yok eden bir sorundur. Acilen önlem alınmasını gerektirir. Eğer zamanında önlem alınmazsa tavanlarda çok büyük bir alanda deforme olma görülecek, siyah renge yakın bir değişim söz konusu olacaktır. Evlerdeki konforu yok eden bu arızaya karşı Görüntülü su kaçağı tespiti yöntemleri kullanmak doğru tespiti yapmayı sağlar. Eryaman Su Kaçak Tespit firmamız bu alanda Eryaman bölgesine hizmet sunuyor. Sizlere sıkıntı veren bu problemi kısa bir süre içerisinde çözmekteyiz. Bu soruna hemen müdahale eden bir firmadan destek almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Evimi Su Bastı Ne Yapmalıyım?

Evinizde yaşadığınız su baskınlarında endişeye kapılmadan önce güvenlik tedbirlerini alın. Öncelikle elektirikli işyalara dokunmayın. Mümkünse sigortayı kapatın. Ana vanayı kapatın ve suyun pis sumu yoksa temiz su mu olduğunu anlayın. Pis su ise suyun geldiği istikamete; banyo yada mutfağa yönelin. Pis su siz kullanmadığınız halde giderden geri taşıyor ve su tepiyor ise bina ortak gideriniz tıkanmış. Hemen apartman yönetimine bilgi verin. Bu bir acil durumdur gece geç vakit bile olsa hgörevlileri uyandırın. 

Eğer su temiz su ise yine geldiği alana yönelin su tavandan akıyor ve damlıyor ise üst kat komşunuzun vanasını su saatlerin oradan kapatın ve üst kata bilgi verin. Su temiz ve zeminden geliyor ise dairenize ait ana su vanasını kapatın ve klozet hortumu, batarya hortumu, çamaşır ve bulaşık makinesi hortumu gibi zayıf olan noktaları kontrol edin. Bu bir su kaçağı arızası ise profesyonel bir hizmet almak için uzman bir Ankara Su Kaçak Tespit firması çağırın.

Aletle Su Kaçağı ve Sızıntı Bulma

 

Su sızıntısının boyutu borudaki çatlağın veya kırığın boyutuna göre değişim gösterir. Firmamız tavandan su akması sorununda öncelikli olarak görüntülü su tespit cihazını kullanıyor. Bu cihaz sayesinde çatlak ya da deforme olmuş boru hemen tespit ediliyor. Aynı zamanda borunun geçtiği alanları kırmaya da gerek kalmıyor. Aletle Su Kaçak tespit cihazı evlere zarar vermeden çatlak ya da kırık olan boruyu bulmayı sağlıyor. Borunun arızasına uygun olan çalışma yapılarak sorun kısa sürede gideriliyor. Sizlerin mağduriyetine yol açan bu sorunu ilerlemeden çözmek istiyorsanız bizleri hemen arayabilirsiniz. Kısa sürede tavandan su damlaması, alt kata su akması, duvarların ıslak ve kabarık olması gibi sıkıntıları yok edebilirsiniz.

 

Su Sızıntısı Tamir İşlemleri

 

Binada oturuyor ve üst kattan su damlama sorunu ile karşı karşıya kaldıysanız bu sorunu çözmeniz gerekir.  Su sızıntı bulma işlemlerimizle evlerinize zarar vermeden su kaçağı ve sızıntının ana kaynağını bulmaktayız. Cihazlarımız çatlak boruyu tespit ederek sadece o boruya yönelik tamir işlemi uygulama adına çalışmalar yapıyor. Evleri tamamen kırma gibi bir durum ortaya çıkmıyor. Bu alanda hizmet almak için güvenilir bir firma arıyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ev ve diğer mekanlarda ortaya çıkan duvar kabarması, tavandan su damlaması sorunlarını hemen gidermek için bizleri tercih edebilirsiniz.

 

Su Kaçak Tespiti Yapan Cihaz

Su arızaları artık cihazlar ile kırmadan tespit edile bilmektedir. Bu cihazlar görüntüleme ve dinleme cihazı olarak iki kısıma ayrılır. Görüntüleme cihazları Termal Kemeralar ve Kanal Görüntüleme Kameralarıdır. Dinleme cihazları ise frekans dinlemesi yapan sismik cihazlardır.

Bu cihazlar sayesinde su kaçak tespitleri artık kırmadan kolayca yapıla bilmektedir. Ankara Su Kaçak Tespit Cihazı için Murat Tesisat ile iletişime geçe bilirisiniz.

ANKARA SU KAÇAK TESPİTİ

Hizmetlerimiz: En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu,Cihazla su arıza tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlaması,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Fayanstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir? 

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN