BATIKENT CİHAZLA KAMERALI SU KAÇAK TESPİT

CİHAZLA KAMERALI SU KAÇAK TESPİT BATIKENT

 

Yaşam alanlarımızda bizleri sıkıntıya sokan sorunlardan birisi tavandan su damlamasıdır. Beklenmedik bir anda ortaya çıkan bu sorun duvarlarda kabarma, duvarda ıslaklık, duvarlarda sarı ve kahverengi gibi bir renk oluşumu ile sonuçlanabilir. Bu durumların tamamı tesisatın herhangi bir yerinde su kaçağı olduğunun belirtisidir. Su kaçağı oluşumunun diğer bir belirtisi de nem ve rutubet kokusudur. Bu kötü ve ağır koku o alanda yaşayanlar açısından oldukça büyük bir sorundur. Bu sorunu Görüntülü su kaçağı tespiti yöntemlerimizle en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktayız. Yaşam alanlarınızdaki konforu ve steriliteyi yok eden tavandan su akması ekibimiz tarafından tamir ediliyor. Bu alanda hizmete ihtiyaç duyduğunuzda bizlere ulaşabilirsiniz.

Evimi Su Bastı Ne Yapmalıyım?

Evinizde yaşadığınız su baskınlarında endişeye kapılmadan önce güvenlik tedbirlerini alın. Öncelikle elektirikli işyalara dokunmayın. Mümkünse sigortayı kapatın. Ana vanayı kapatın ve suyun pis sumu yoksa temiz su mu olduğunu anlayın. Pis su ise suyun geldiği istikamete; banyo yada mutfağa yönelin. Pis su siz kullanmadığınız halde giderden geri taşıyor ve su tepiyor ise bina ortak gideriniz tıkanmış. Hemen apartman yönetimine bilgi verin. Bu bir acil durumdur gece geç vakit bile olsa hgörevlileri uyandırın. 

Eğer su temiz su ise yine geldiği alana yönelin su tavandan akıyor ve damlıyor ise üst kat komşunuzun vanasını su saatlerin oradan kapatın ve üst kata bilgi verin. Su temiz ve zeminden geliyor ise dairenize ait ana su vanasını kapatın ve klozet hortumu, batarya hortumu, çamaşır ve bulaşık makinesi hortumu gibi zayıf olan noktaları kontrol edin. Bu bir su kaçağı arızası ise profesyonel bir hizmet almak için uzman bir Ankara Su Kaçak Tespit firması çağırın.

Görüntüleme Cihazı İle Tavandan Su Akma Sorunu Çözümü

 

Duvardan su akması, nemlenme, rutubet ve tavandan su akması sorunu için su akan bölgeyi kırmadan kazmadan çözüm önerisi sunmaktayız. Bu sorun her yapıda ortaya çıkabilecek bir sorundur. Zaman içerisinde aşınan borular sızıntı çıkarabilir. Bazen kırılmış olan su borusu bu akıntıya sebep olurken bazen ise çatlamış olan bir borudan bu akıntı oluşacaktır. Firmamız  Aletle Su Kaçak tespit çalışmalarıyla aşınan ve çatlayan borunun bulunduğu alanı tespit ediyor. Yalnızca bu alanda açılan ufak bir delik ile boru değişim işlemi yapılıyor. Bu işlemle yıllarca sorunsuz kullanabileceğiniz bir hizmet alabilirsiniz. Bizlerle iletişim kurarak bu pürüzü giderebilirsiniz.

 

Su Sızıntısının Kaynağı Nerede?

 

Alt kata su damlatması sorunu özellikle binalarda oluşan bir sorundur. Bu sorunun kaynağı bazen tuvalet gider boruları dahi olabilir. Bu nedenle alt kata su akması gibi bir sorunla karşılaştığınızda bizleri arayabilirsiniz. Firmamız yılların tecrübesi ve iş bilinciyle hareket ederek bu alanda gelişmiş teknolojiyi kullanıyor. Sorunsuz çalışma yaparak Su sızıntı bulma alanında hizmet sağlıyor. Evlerde ve iş yerlerinde oluşan bu sorun sağlıksız bir duruma sebep oluyor. Firmamız bu durumu sonlandırmak için çalışma yaparken ev ve diğer alanlarınıza bir zarar vermiyor. Yaşadığınız alanın su sızıntı sorunundan kurtularak eski konforlu haline dönmesi için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'gmp' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: