Ankara Petek Temizliği

Ankara Kalorifer Petek Temizliği

Ankara petek temizleme

Petek temizliği kaç yılda bir yapılır? Petek temizliği, yeterli ısınma ve kombinizi olası arızalardan koruma için her iki yılda bir kullanılması gereken bir uygulamadır. Makineli Petek Temizliği sayesinde eviniz kirlenmeden, her hangi bir yeri kaldırmadan ve dökmeden makineyi banyoda ki petek tesisatına bağlayarak temizleme işlemi yapılır. Ankara Petek Temizleme servisimiz il geneli tüm ilçelere servis hizmeti verebilmektedir.

 

Ankara Doğalgaz Petek Temizliği

Doğalgaz temizliği şeklinde bir uygulama yoktur. Doğalgaz kombi ve ocağa gelen yakıt sistemidir. Ancak müşteriler Kombiyi doğalgaz ile çalışan bir sistem olduğunu bilerek petek temizliği için de doğalgaz temizliği demişlerdir.

Peteklerin Altı Neden Isınmaz?

Peteklerin altının ısınmama sorunu petek tıkanıklığı ile görünen ilk şikayettir. Petekler iç kısmında ince kanallar ile suyun içerisinde dolanımını sağlar. Bu su dolanımı sayesinde petek gövdesi ısınır ve dışarıya ısı verir. Petek tıkanmaya başladığında bu gözeneklerin alt kısımları tıkanır ve su geçişini engeller. Bu sebeple peteklerin altı ısınmıyor şeklinde bir şikayet oluşur. Bu şikayet petek temizleme uygulaması ile düzeltilir. Petek temizleme makinesi petek içerisine yoğun tazyikli bir su vererek alt kısımlardaki pisliği söker atar.

Ankara petek temizliği

Evde Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Evde petek temizliği yapmak için peteklerin tamamını sökerek banyoda yıkamanız gerekir. Banyoda yıkanan peteklerin kurulanarak yerlerine takılıp kombi tesisatından sisteme su verilerek havaları alınır ve kalorifer petekleri temizlenmiş olur. Ancak bu temizleme esnasında kombiden peteklere giden boru sisteminin iç kısımları temizlenmediği için pis kalmaktadır.

 

Ankara Kombi Radyatör Temiziliği

Radyatör ile petek anlam olarak aybı ve aslında malzeme olarak ta birbirinden farklı değil. Ancak halk dilinde farklı terimler kullanılarak tanımlanmaktadır. Radyatör temizliğde makine ile tek noktadan yapılmaktadır. Radyatör suyun havayı ısıttığı ve ortama sıcak hava verdiği odalardaki ısı panelleridir. Bu ısı panelleri tıknadığı zaman odanın ısınması da azalmaktadır. Oda ısınması peteklerin yeterli ve tam randımanlı ısınması ile mümkündür. Yarısı ısınmayan petekler oda hacmine göre metre karesi yetmediği için yeterli ısınmayı da sağlamamaktadır.

Ankara Yerden Isıtma Temizliği

Ev yada iş yerlerin de Yerden ısıtma sistemlerinde ısınma sorunu çözümü için de petek temziliği gibi makine ile yerden sıtıma sisteminin temizlenmesi ile olmaktadır. Yerden ısıtma temizliği Petek temizliğine kısmen benzer ancak daha fazla tecrübe ve özen ister.

Ankara Merkezi Sistem Kalorifer Temizliği

Bir çok bina da merkezi sistem ısınma da merkezi kalarifer kazanı kullanıldığından dolayı ısınma sorunu genelde kullanıcılar tarafından çok anlaşılmasada merkezi sistem bina petek kalorifer temizleme işlemi yapıldıktan sonra aslında sistemin ne kadar kötür ve pis olduğunu anlayabilmektedirler.

Ankara Petek Temizleme Fiyatları

Ankara da en uygun petek temizleme fiyatı Murat Tesisat firmasına aittir. Ancak petek temizleme fiyatlarını yapılan uygulama ve kullanılan cihazı tamamen sorgulayarak ve karşılaştırarak değerlendirin. Her petek temizleme uygulaması fiyat performans kriterine uymaya bilir. Ucuz petek temizliği yaptırmak için de hiç bir fayda sağlamayacak bir uygulamayı evinizde kombinize yaptırmayınız. Bazı firmalar petek temizleme fiyatlarını özellikle düşük tutup evinize geldikten sonra kombi arıza sorunlarını bahane ederek sizden daha fazla ücret talep etmektedir. Bu gibi art niyetli kişilere son derece dikkate ediniz.

Ankara Petek Temizleme Servis Bölgelerimiz:

Yenimahalle Kalorifer Petek Temizliği, Keçiören Kalorifer Petek Temizliği, Pursaklar Kalorifer Petek Temizliği, MamakKalorifer Petek Temizliği, Batıkent Kalorifer Petek Temizliği, Ertyaman Kalorifer Petek Temizliği, Etimesgut Kalorifer Petek Temizliği, Sincan Kalorifer Petek Temizliği, Bağlıca Kalorifer Petek Temizliği,  Mutlukent Kalorifer Petek Temizliği,  Çayyolu Kalorifer Petek Temizliği,  Ümitköy Kalorifer Petek Temizliği,  Bilkent Kalorifer Petek Temizliği,  Dikmen Kalorifer Petek Temizliği,  Öveçler Kalorifer Petek Temizliği,  Çukurambar Kalorifer Petek Temizliği,  Kırkkonak Kalorifer Petek Temizliği,  Çankaya Kalorifer Petek Temizliği,  Gölbaşı Kalorifer Petek Temizliği, Kızılay Kalorifer Petek Temizliği, Ulus Kalorifer Petek Temizliği, Cebeci Kalorifer Petek Temizliği,  Tunalı Kalorifer Petek Temizliği, Yıldız Kalorifer Petek Temizliği, Turangüneş Kalorifer Petek Temizliği, Polatlı Kalorifer Petek Temizliği,  Kazan Kalorifer Petek Temizliği,  Çubuk Kalorifer Petek Temizliği, Şentepe Kalorifer Petek Temizliği, Ayvalı Kalorifer Petek Temizliği,  Etlik Kalorifer Petek Temizliği,  Yükseltepe Kalorifer Petek Temizliği,  Esertepe Kalorifer Petek Temizliği,  Kuşcağız Kalorifer Petek Temizliği, Ovacık Kalorifer Petek Temizliği, Pamuklar Kalorifer Petek Temizliği, Kardeşler Kalorifer Petek Temizliği, Aşağıeğlence Kalorifer Petek Temizliği, Bağlum Kalorifer Petek Temizliği, 

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN