BATIKNET SU TESİSATÇISI

Batıkent Su Tesisatçısı

Profesyonel tesisat hizmetlerinin yapıldığı firmamız da, deneyimli personel ile ihtiyacınız olan her türlü hizmet vermektedir. Kaçak su tespitinin gerekli olduğu durumlarda firmamız itinalı hizmet vermektedir.

Kameralı su tesisatçısı olarak gerekli müdahaleyi yaparak onarım hizmetini sağlamaktayız. Birçok açıdan olumsuz durum yaratan kaçak su, Batıkent Su Tesisat firmamızın özenli hizmeti ile kısa sürede bulunarak tespit edilmektedir.

Oldukça kısa bir süre içerisinde tespit edilen su kaçağı tamir edilerek gereken hizmet sağlanmaktadır. Su kaçaklarının olduğu durumlarda ev veya işyerleri oldukça etkilenerek olumsuz durumlar yaşanmaktadır. Firmamız ise su kaçağının olduğu her yerde itinalı hizmet vererek kameralı şekilde kaçağı tespit etmektedir. Ekibimizden hizmet alarak su kaçağının giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Ustalar ile Tamir Hizmetleri

Kullanmış olduğunuz lavabolarınızdaki tıkanıklıklar için firmamız itinalı şekilde hizmet vererek oluşan tıkanıklığı açmaktadır.  Batıkent'te  Tıkalı lavabo gideri açan tesisatçı ihtiyacınız olduğunda Batıkent Su Tesisat ustası firmamız bu hizmeti size sağlayarak kolaylıkla tıkalı olan lavaboyu açmaktadır. Özenli çalışma sonrasında tıkalı olan tüm lavabolar açılarak tekrar kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Son derece önemli olan lavabo giderinin açılma hizmetini ekibimizden alabilirsiniz. En çok kullanılan yerlerden biri olan lavabolar da bazı durumlarda tıkanıklık oluşabilmektedir. Sorunu hızlıca ortadan kaldıran ekibimiz oldukça titiz bir işçilik ile çalışmaktadır. Kullanımı tekrar eski haline dönen lavabolar kaliteli hizmetimizin sonucunda sorunsuz şekilde tamir edilmektedir.

En İyi Tesisat Hizmeti

Eskiyen ve çalışmaz durumda olan arızalı musluk,  batarya ve klozetler ekibimiz tarafından değiştirilir. Zamanla kullanımdan dolayı eskimiş olan bataryalarınızı ekibimizden yardım alarak yenisiyle değiştirebilirsiniz. Musluklarınızda olan tüm problemler için Batıkent su tesisat firmamızdan yardım alabilirsiniz. Tesisat hizmetlerinin kaliteli şekilde yapıldığı firmamız deneyimli personeli ile sektörde faaliyetine devam etmektedir.

Memnuniyet duyacak tesisat hizmetlerinin yapıldığı firmamızda her türlü ekipman bulunmaktadır. Hiçbir sorun olmadan klozet tamiri gerekli olduğunda firmamız bu hizmeti en iyi şekilde yapmaktadır. Klozetlerde oluşan tüm problemlerin giderilmesi için ekibimiz ustalıkla hizmet vermektedir. Onarım hizmetlerinin yapıldığı klozet ve tüm tesisat işleriniz profesyonel şekilde yapılmaktadır. Gerek duyduğunuz her zaman ekibimizden hizmet talep ederek tesisat işlemlerinizi kısa sürede kolayca yaptırabilirsiniz. 

Ankara Su Tesisatçısı

Hizmetlerimiz : Su kaçağı tespiti, sukaçak tespit cihazı, kameralı su kaçak bulma, kameralı su tesisatçısı, kırmadan su kaçak tespiti, su sızıntı bulma, tavandan akan su sızıntısı, alt kata akan su sızıntısı, alta kata su damlıyor, duvardan su geliyor, duvarlar kabardı, su saati arızası, musluk kırıldıi kırılan musluğun çıkarılması, musluk tamiri, batarya tamiri, klozet su kaçırıyor, klozet tamiri, klozet şamandıra, klozet su dolmuyor, klozet su almıyor, mutfak gideri tıkandı, mutfak lavabosu tıkandı, lavabo açma, tıkalı lavabo açma, makineli gider açma, tyvalet açma, klozet açma, tıkanıklık açma, robot makine, makineli açma, kırmadan gider açma, kanal görüntüleme, kayıp logar çukuru bulma, bahçe de kanalizasyon çukuru bulma, kanalizasyon kapağı tespiti, boru yer tespiti, sıcak su az akıyor, banyodan su az akıyor, banyo batarya su gelmiyor, su borusu delindi, kıradan su borusu tamiri, fayans kırmadan delinen boru tamiri, Mutfak lavabo evye tamiri

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN