ERYAMAN TIKALI TUVALET VE LAVABO GİDERİ AÇMA

ERYAMAN TIKALI TUVALET VE LAVABO GİDERİ AÇMA

Eryaman Tıkanıklık açma servisimiz ile sizlere tuvalet ve lavabo açma, yağmur gideri ve balkon gideri açma, banyo gideri açma gibi alanlar da hizmet sunuyoruz kırmadan robot makineler ile pimaş pis su gider borusu açma işleminde Eryaman Tıkalı Kanal Ve Gider Açma servisimizi araya bilirisiniz.

Tıkalı Lavabo Gideri Nasıl Açılır?

Tıkalı lavabo giderleri lavabo altından tıkalı ise kolayca pratik yöntemler ile açıla bilir. Karbonat, sirke, tel gibi benzeri şeyler tıkalı lavabo borusunu açmak için size yardımcı olabilir. Ancak lavabodan akan su tezgah altıbda ki pimaş borulardan geri tepiyor ise bu sizin kendi başınıza halledeceğiniz bir sorun değildir. Bu sorunu çözmek için Tıkalı Lavabo Açma Makinesi kullanılmalıdır. Tıkalı Lavabo Ve Gider Borusu Açma Eryaman servisimiz tam bu aşamada sizlere destek hizmet vermektedir. Lavabonuz tıkantı, geri tepiyor ve hiç su gitmiyor ise bize telefon ile ulaşarak yardım alabilirsiniz. Tıkalı Lavabo Açma hizmetimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Mutfak Lavabosu Neden Tıkanır?

Mutfak lavabo gider borusu çapı en küçük pimaş borulardır. 50 lik pimaş boru sistemi ile başlanan atık su tesisat boruları dikey kolun hattına gelince 70'lik pimaş borular ile kanalizasyona taşınır. En elt katta ki ana gider bor çapı ise 100'lük pimaş borudur. Bu borular yemek atıkları ve yağ birikmesi ile tıkanır. Tıkanma bazen daire içerisinden bazen de ana bina ortak kullanım alanlarından açılır. Tıkalı Lavabo Açma Makinesi ile 25 mt kadar pimaş içi lavabo tıkanıklığı açıla bilir. Tıkanmayı önlemek ve geciktirmek için yemek atık ve yağ atıkları yıkanırken bol sıcak su kullanılmalıdır.

 

Balkon ve Yağmur Gideri Açma

Evimizin balkon giderleri ve çatı yağmur oluğu gider boruları bazı binalarda bir gider tesisat borusu ile kanalizasona bağlanır. Bu sebeple kuş pisliği, yaprak, çam kozalağı, ağaç parçası ve kuş yuvası gibi sebepler ile tıkanır. Yağmur yağdığı zamanlarda ise bu sıkıntı balkon giderinden su gelmesi, balkon giderinden su taşması gibi bazı sorunlara sebep olur. Balkon ve yağmur gideri, garaj ve bahçede bulunan mazgal giderleri ve benzeri gider boruları Elektireonik robot makineler ile kırmadan açılır.

Hizmetlerimiz:

Eryaman da Tıkalı Gider açma, tıkalı kanalizasyon açma, tıkalı lavabo açma, tıkanıklık açma, tıkalı lavabo gideri açma, wc açma, klozet açma , gider açma yayı, lavabo açma yayı, gider açma yöntemleri, lavabo açma yöntemleri, tuvalet açma, Tıkalı süzgeç gideri açma, tıkalı küvet açma, tıkalı banyo gideri açma, lavabo açıcı, tuvalet açıcı, mutfak gideri açıcı, kanalizasyon açma, logar açma, kameralı boru görüntüleme, logar kapağı yer tespiti, kayıp logar kapağı bulma, Gider taşması, apartman gider açma, bina gideri açma, aski kanal açma, tıkalı pimaş açma, tıkalı boru açma

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN