KEÇİÖREN TIKALI TUVALET VE LAVABO GİDERİ AÇMA

KEÇİÖREN TIKALI TUVALET VE LAVABO GİDERİ AÇMA

Tuvalet ve lavabo gider boruları en sık tıkanan pis su tesisat hattıdır. Bu giderler genelde yağlanma, yemek atıkları, dışarıdan gider borusuna düşürülen bez, çamaşır yada ıslak mendil, peçete gibi katı maddeler tıkanmaya sebep olmaktadır. Keçiören Tıkalı Gider Açma servisimiz ful donanımlı alte ve cihhazlar ile tıkalı gider açma işlemini kırmadan yapmaktadır. Evinizi dağıtmadan kırmadan kolayca tıkanıklık açma için bize ulaşmanız yeterli.

Balkon ve Yağmur Gideri Açma

Evimizin balkon giderleri ve çatı yağmur oluğu gider boruları bazı binalarda bir gider tesisat borusu ile kanalizasona bağlanır. Bu sebeple kuş pisliği, yaprak, çam kozalağı, ağaç parçası ve kuş yuvası gibi sebepler ile tıkanır. Yağmur yağdığı zamanlarda ise bu sıkıntı balkon giderinden su gelmesi, balkon giderinden su taşması gibi bazı sorunlara sebep olur. Balkon ve yağmur gideri, garaj ve bahçede bulunan mazgal giderleri ve benzeri gider boruları Elektireonik robot makineler ile kırmadan açılır.

Tıkalı Gider Açma Nasıl Yapılır?

Tıkalı gider açma tabi ki makine ile yapılır. Bu işlem için özel üretilmiş robot makine ve aparatları sayesinde tıkalı olan ve pis suyun taştığı gider deliğinden makinenin yayını sokarak  tıkalı olan yere ulaşmasını sağlıyoruz. Bu işlem esnasında evinize her hangi bir su taşması yada su baskını olmuyor. Makinemiz yaylı ve helezonludur, tıkalı gider borusu içerisinde dönerek ilereler ve tıkanıklığın olduğu yere geldiğinde Boru içeris,inde tıkanıklığa sebep olan nesneyi parçalar ve giderden akıp gietmesini sağlar.

 

Ankara Tıkalı Gider ve Kanal Açma

Hizmetlerimiz:

Keçiören Tıkalı Gider açma, tıkalı kanalizasyon açma, tıkalı lavabo açma, tıkanıklık açma, tıkalı lavabo gideri açma, wc açma, klozet açma , gider açma yayı, lavabo açma yayı, gider açma yöntemleri, lavabo açma yöntemleri, tuvalet açma, Tıkalı süzgeç gideri açma, tıkalı küvet açma, tıkalı banyo gideri açma, lavabo açıcı, tuvalet açıcı, mutfak gideri açıcı, kanalizasyon açma, logar açma, kameralı boru görüntüleme, logar kapağı yer tespiti, kayıp logar kapağı bulma, Gider taşması, apartman gider açma, bina gideri açma, aski kanal açma, tıkalı pimaş açma, tıkalı boru açma

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN