GÖLBAŞI CİHAZLA KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ

CİHAZLA KAMERALI SU KAÇAK TESPİT GÖLBAŞI

Ev ortamında yaşamış olduğumuz en büyük problemlerden bir tanesi su kaçağı problemleridir. Alt kata su damlatması gibi sorunlar oluşturan bu problemin hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak gerekir.

Eğer bu problem kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturulmazsa ortaya çok daha büyük sorunlar çıkabilir. Duvar, tavan ve yer zeminlerinde ortaya çıkan kabarıklıklar ve kötü  görüntü ev halkını da sıkıntılı bir konuma sokar. Bu anlamda firmamız Ankara'nın tüm bölgelerine hizmet sağlıyor. Gölbaşı Görüntülü Su Kaçağı Tespiti yaparak mekanlarda ortaya çıkan bu sorunu duvarlara, yer zeminlerine ya da tavanlara zarar vermeden gideriyor.

Su Kaçağı Oluşan Bölge Nasıl Bulunur?

Su kaçağının oluşması evlerde kötü ve pis bir kokuya sebep olur. Aynı zamanda duvarlar sarı ve kahverengiye dönüşen bir renge sahip olacaktır.  Bu sorun evlerde rutubetin ve nemlenmenin olduğunun bir kanıtıdır. Bu durumu firmamızla iletişim kurarak yok edebilirsiniz. Firmamız Aletle Su Kaçak tespit alanında çalışmalar yapıyor. Su kaçağını özel kameralı cihazlarla tespit eden firmamız arızayı da hızlı bir şekilde gideriyor. Tavandan su akma konusunda hizmet ihtiyacı duyduğunuzda firmamızı tercih edebilirsiniz. Bizlerle iletişim kurarak tavandan su akma, duvar kabarması, su kaçağı sorununa kaliteli bir çözüm yöntemi uygulayabilirsiniz.

Evimi Su Bastı Ne Yapmalıyım?

Evinizde yaşadığınız su baskınlarında endişeye kapılmadan önce güvenlik tedbirlerini alın. Öncelikle elektirikli işyalara dokunmayın. Mümkünse sigortayı kapatın. Ana vanayı kapatın ve suyun pis sumu yoksa temiz su mu olduğunu anlayın. Pis su ise suyun geldiği istikamete; banyo yada mutfağa yönelin. Pis su siz kullanmadığınız halde giderden geri taşıyor ve su tepiyor ise bina ortak gideriniz tıkanmış. Hemen apartman yönetimine bilgi verin. Bu bir acil durumdur gece geç vakit bile olsa hgörevlileri uyandırın. 

Eğer su temiz su ise yine geldiği alana yönelin su tavandan akıyor ve damlıyor ise üst kat komşunuzun vanasını su saatlerin oradan kapatın ve üst kata bilgi verin. Su temiz ve zeminden geliyor ise dairenize ait ana su vanasını kapatın ve klozet hortumu, batarya hortumu, çamaşır ve bulaşık makinesi hortumu gibi zayıf olan noktaları kontrol edin. Bu bir su kaçağı arızası ise profesyonel bir hizmet almak için uzman bir Ankara Su Kaçak Tespit firması çağırın.

Su Sızıntısını Hemen Bulma

Tavandan su akma ve duvar görselinde kabarmalar oluştuğunda bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Bu sorun daha ileri boyuta ulaşmadan firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Ev ortamında çok büyük sorun oluşturan su sızıntılarını Su sızıntı bulma hizmetlerimizle çözüme kavuşturmaktayız. En güvenilir teknikleri kullanarak sizleri bu sorundan kurtarmaktayız. Ev ve diğer mekanlarınızda ortaya çıkan su sızıntı sorununu gidermek istiyorsanız firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Yaşadığınız alanda kötü bir kokuya maruz kalarak sağlıksız bir ortamda yaşamak zorunda değilsiniz. Firmamızla iletişim kurarak bu sorunu en kısa süre içinde  giderebilirsiniz. Firmamız en güvenilir şekilde su sızıntısı sorunlarına son veriyor. Evlerinizi kırmadan dökmeden çatlamış ya da kırılmış olan su borusunu tespit ediyor. Böylelikle boruyu değiştirerek arızayı gideriyor. Bizimle iletişim kurarak tavandan su akması, su sızıntısı ve duvar kabarmaları sorunlarınıza çözüm yolu bulabilirsiniz.

 

Su Kaçak Tespiti Yapan Cihaz

Su arızaları artık cihazlar ile kırmadan tespit edile bilmektedir. Bu cihazlar görüntüleme ve dinleme cihazı olarak iki kısıma ayrılır. Görüntüleme cihazları Termal Kemeralar ve Kanal Görüntüleme Kameralarıdır. Dinleme cihazları ise frekans dinlemesi yapan sismik cihazlardır.

Bu cihazlar sayesinde su kaçak tespitleri artık kırmadan kolayca yapıla bilmektedir. Ankara Su Kaçak Tespit Cihazı için Murat Tesisat ile iletişime geçe bilirisiniz.

 

ANKARA SU KAÇAK TESPİTİ

Hizmetlerimiz: Arazide su kaçak bulma, yer altı su kaçak bulma, En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu,Cihazla su arıza tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlaması,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Fayanstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir? 

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN