ETİMESGUT SU TESİSAT

Kameralı Su Tesisatçısı Etimesgut

Profesyonel hizmetin verildiği firma olarak tesisat hizmetlerini itinalı şekilde yapmaktayız. Su tesisat firmamız her türlü hizmetin güvenilir şekilde yapıldığı adrestir. Kaçak su probleminiz olduğunda ekibimiz onarım ve tamir hizmetlerini size sunmaktadır. Kameralı su tesisatçısı olarak şekilde kacağın olduğu yer tespit edilmektedir.

ETİMESGUT SU TESİSAT

En iyi hizmetin sağlanması için deneyimli personelimiz kaçak su tamiratını yapmaktadır. Müdahaleyi yaptıktan sonra su sızıntısı kesilmektedir. Ev, iş yeri, ofis gibi yerlerde kaçak su problemi olduğunda firmamız tercih edilebilir. Kısa süre içerisinde gerekli kaçak su tespiti yapılmaktadır. Profesyonel hizmet sunularak problemin çözümü sağlanmaktadır. En iyi tesisat hizmetlerinin yapıldığı firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 Profesyonel Tesisat Usta Hizmetleri

 Tesisat firması olarak gereken tüm hizmetlerin kusursuz şekilde yapıldığı yer firmamızdır. Lavabolarınızda oluşan tıkanıklık sizi de rahatsız etmeye başladığında firmamızdan yardım alabilirsiniz. Kısa sürede tıkanık lavabo açılma hizmeti verilmektedir. Tekrar eskisi gibi çalışmaya başlayan tıkalı lavabolarınız özenli hizmet ile açılmaktadır.

 Tıkalı lavabo gideri açan tesisatçı olarak size faydalı oluyoruz. Oldukça sıkıntılı olan tıkanmış lavaboların kullanımı problem oluşturmaktadır. Tekrar eskisi gibi olması için ekibimiz tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Hizmet kalitemiz gereği tıkalı lavaboları zaman geçirmeden hızlı şekilde açmaktayız. İçerisinde çeşitli kir ve kalıntılar olan lavaboların açılmasını ekibimiz sağlamaktadır. Titiz bir şekilde çalışarak tıkanmış lavabonun açılmasını sağlayan personelimiz işinin ehlidir.

İtina Gösterilen Tesisat Hizmeti

Firmamızın kaliteli hizmeti ile alabileceğiniz musluk ve batarya değişim hizmeti sizi mutlu edecektir. Özenle değiştirilen musluk ve bataryalarınız ekibimiz tarafından profesyonel şekilde onarılmaktadır. Tamir hizmeti gerekli olduğunda musluklarınızın yapılmasını ekibimiz sağlamaktadır. Uzun süredir kullanılmış olan bataryalar da su akıtma gibi problemler olabilmektedir.

Ekibimiz bataryaların değişimini en iyi şekilde yaparak sorunu ortadan kaldırır. Ayrıca firmamız klozet tamiri için hizmet vermektedir. Arızalı veya bozulmuş olan klozetlerin onarımını yapmaktayız. Klozetlerdeki tüm problemler ekibimiz tarafından giderilir. Musluk, batarya ve klozet tamiri gerekli olduğunda firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz. Profesyonel şekilde tamir edilen klozetler için ekibimizden hizmet alabilirsiniz. Güler yüzlü çalışan personelimiz gerekli tüm tesisat hizmetlerinin yapılmasını sağlamaktadır.

Etimesgut Su Tesisat

Ankara Su Tesisatçısı

Hizmetlerimiz : Su kaçağı tespiti, sukaçak tespit cihazı, kameralı su kaçak bulma, kameralı su tesisatçısı, kırmadan su kaçak tespiti, su sızıntı bulma, tavandan akan su sızıntısı, alt kata akan su sızıntısı, alta kata su damlıyor, duvardan su geliyor, duvarlar kabardı, su saati arızası, musluk kırıldıi kırılan musluğun çıkarılması, musluk tamiri, batarya tamiri, klozet su kaçırıyor, klozet tamiri, klozet şamandıra, klozet su dolmuyor, klozet su almıyor, mutfak gideri tıkandı, mutfak lavabosu tıkandı, lavabo açma, tıkalı lavabo açma, makineli gider açma, tyvalet açma, klozet açma, tıkanıklık açma, robot makine, makineli açma, kırmadan gider açma, kanal görüntüleme, kayıp logar çukuru bulma, bahçe de kanalizasyon çukuru bulma, kanalizasyon kapağı tespiti, boru yer tespiti, sıcak su az akıyor, banyodan su az akıyor, banyo batarya su gelmiyor, su borusu delindi, kıradan su borusu tamiri, fayans kırmadan delinen boru tamiri, Mutfak lavabo evye tamiri

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN