ANKARA CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ

ANKARA SU KAÇAK TESPİTİ

Ankara su kaçak tespiti

 

Ankara da bütün ilçeler de ayrı ayrı hizmet sunma kabiliyetine sahip firmamız Cihazla Kırmadan Su Kaçak Tespiti hizmetinde sizlere teknolojik cihaz ve aletler ile hizmet sunmaktadır. Su Kaçak Tespiti deyince Ankara da ilk akla gelen öncü firmayız. Ankara da su kaçak firmaları ve fiyatları konusun da sizlere en uygun performansı sunuyoruz.

Ankara su kaçak tespit fiyatları konusunda bilgi almak için bizi 'Hemen Ara' butonuna dokunarak araya bilirsiniz. 

Ankara cihazla su kaçağı tespiti

CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ ANKARA

Su kaçağı tespiti ve arıza onarımında teknolojik cihazlar ve aletler kullanıyoruz. Hiç bir yeri kırmadan kullandığımız cihazlar işle en küçük su sızıntısını dahi tespit ediyoruz. Ankara Cihazla Su Kaçağı Tespiti yapan bir firmaya ihtiyacınız olduğunda sizlere en yakın firma biziz. Çünkü biz hareketli servis araçlarımız ile Ankaranın her yerine hizmet veriyoruz.

 

Ankara Su Kaçak Tespit Firmaları

Ankara da en eski su kaçağı tespit eden firmaların başında sukacak.net gelmektedir. Su kaçak net sizlere teknolojik zihazlar ve elektironik aletler ile hizmet sunmaktadır. Envanterimiz de bulunan Trotec Ld 6000 Akustik dış alan ve yer altı dinleme cihazı, Rothenberger Akustik ev tipi dinleme cihazı, Testo 875-1 i model Termal kamera ile soğuk ve sıcak su tespit imkanı, kanal görüntüleme kameraları ve dedetörler ile Ankara'nın her yerinde hizmetinizdeyiz.

DUVARDA OLUŞAN NEM VE KABARMA

Duvarda oluşan kabarmalar ve nemlenmeler su kaçağı sebebi ilemi oluyor sorusu firmamıza en çok sorulan sorulardan birtanesi. Evet firmamız bu gibi kabarma ve nemlenme şikayeti ile gittiği arızaların yüzde 95'i su kaçağı sebebi ile olduğu görülğyor. Su kaçağı zemin altında yayılarak duvarlara nüfus etmektedir. Duvarlar zeminde ki suyu emerek yukarı doğru nemlenme ve kabarma olarak çıkmasına sebep omaktadır. Duvarda oluşan nem ve kabarma boyanında zamanla deforme olarak dökülmesine sebep olacaktır.

Evimi Su Bastı Ne Yapmalıyım?

Evinizde yaşadığınız su baskınlarında endişeye kapılmadan önce güvenlik tedbirlerini alın. Öncelikle elektirikli işyalara dokunmayın. Mümkünse sigortayı kapatın. Ana vanayı kapatın ve suyun pis sumu yoksa temiz su mu olduğunu anlayın. Pis su ise suyun geldiği istikamete; banyo yada mutfağa yönelin. Pis su siz kullanmadığınız halde giderden geri taşıyor ve su tepiyor ise bina ortak gideriniz tıkanmış. Hemen apartman yönetimine bilgi verin. Bu bir acil durumdur gece geç vakit bile olsa hgörevlileri uyandırın. 

Eğer su temiz su ise yine geldiği alana yönelin su tavandan akıyor ve damlıyor ise üst kat komşunuzun vanasını su saatlerin oradan kapatın ve üst kata bilgi verin. Su temiz ve zeminden geliyor ise dairenize ait ana su vanasını kapatın ve klozet hortumu, batarya hortumu, çamaşır ve bulaşık makinesi hortumu gibi zayıf olan noktaları kontrol edin. Bu bir su kaçağı arızası ise profesyonel bir hizmet almak için uzman bir Ankara Su Kaçak Tespit firması çağırın.

TAVANDAN AKAN SU SIZINTI SORUNU

Evinizin tavanından su akıyor ise bu üst kat komşunuzun dairesinde bir su kaçağı olduğu anlamına gelir. Damlamanın ne zaman başladığı, hangi sıklıkla olduğu, sürekli damlayıp damlamadığı bilgisi fiyat ve kullanılacak cihaz anlamında çok önemlidir. Davandan su sızıntısı var ise yanı damlama ve sürekli damlıyor ise bu kesinlikle temiz su kaçağıdır ve bu tip kaçaklar Ankara Görüntülü Kaçak Tespit Cihazı ile bulunabilir. Ancak tavanda yada duvarda bir damlama yok ise ve sorun sedece kabarma ve nemlenme ise bu tip su kaçakları ise farklı cihaz ve alet kullanılarak tespit edilir.

su borusu tamiri Ankara

GÖRÜNTÜLÜ SU KAÇAK TESPİTİ ANKARA

Bazı su kaçaklarını tespit etmek için yüksek çözünürlüğe sahip Termal Kamera Tespit Cihazı kullanılır. Bu cihaz duvar ve fayans arkasında ki su boruları ve su kaçaklarını görebildiği için bu tip su kaçak tespitlerine Görüntülü Su Kaçak Tespit denir.  Ankara Görüntülü Su Kaçak Tespiti için yine bu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. En son model teknolojik cihazlar ile sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız.

 

EVDE SU KAÇAĞI NASIL ANLAŞILIR?

Evinizde bir su kaçağı varsa eğer bunu anlamanın farklı yöntemleri vardır. Bu kaçaklar; tesisat kaçakları, pis su kaçağı, temiz su kaçağı, klozet yada musluk gibi yerlerde ki kaçaklardır.

Tesisat üzerinde oluşan kaçaklar eğer evinizin altında daire yada depo var ise alt kata damlayan su sorunu ile anlaya bilirisiniz. Eğer evinizin altında boşluk yok ise bu sefer su kaçağını Su faturasının yüksek gelmesi, duvarlarda kabarma ve nemlenme gibi belirtiler size su kaçağı arızasını işaret eder. Bu gibi durumlarda dairenizin tesisat Su kaçağı test pompası ile ölçülür ve su kaçağı var ise bu şekilde tespit edilir. 

Kameralı su kaçağı tespiti Ankara

Hangi Dairede Su Kaçağı Var?

Bazı binalarda daireler sırt sırta olduğu için su kaçağının hangi dairede olduğunu anlamak bazen mümkün olmuyor. Çünkü bazı daireler de tuvaleti banyo ve mutfak gibi su kaçağı olabilecek alanlar sırt sırta bu sebeple su kaçağının hangi dairede olduğunu anlamakta komşular arasında sorun oluyor. Her daire sahibi kendi katında bir ıslanma olmadığını söyeyerek dairesinde su kaçak sorunu olmadığını söylüyor. Peki alt kat daireye su nereden akıyor. Bunu öğrenmenin en kolay yolu, sırası ile birer gece daireler anavanadan dairenin suyunu kapatarak alt kattaki su akıntısının durup durmadığını konytrol edebilir bu sayede su kaçağı hangi dairede ise o dairenin su vanasını kapattınız da su akıntısı kesilecektir. Bu şekilde Cihazla Su Kaçak Tespiti de daha kolay olacaktır.

Yerden Parke ve Fayans Üzerine Su Çıkıyor

Bazı müşterilerimiz evin zeminin de nereden geldiğinin bilemedikleri bir su akıntısı sebebi ile bizi aramaktadırlar. Bu gibi durumlarda ekiplerimiz kapsamlı bir çalışma yaparak su sızıntısın yerini bulabilmek için bölgeye gitmektedir. Su akıntısı yerde Termal kamera ile takip edilerek suyun akış yönü yoğunluk alanına göre tespit edilmektedir. Ancak Termal kameraların sensör ve lazeler zayesinde tespit edebileceği bu su akıntısının yönü takip edilir ve su akıntısının kaynağı bulunarak sorun giderilir.

Kırmadan su kaçağı tespiti Ankara

Su Kaçak Tespiti Yapan Cihaz

Su arızaları artık cihazlar ile kırmadan tespit edile bilmektedir. Bu cihazlar görüntüleme ve dinleme cihazı olarak iki kısıma ayrılır. Görüntüleme cihazları Termal Kemeralar ve Kanal Görüntüleme Kameralarıdır. Dinleme cihazları ise frekans dinlemesi yapan sismik cihazlardır.

Bu cihazlar sayesinde su kaçak tespitleri artık kırmadan kolayca yapıla bilmektedir. Ankara Su Kaçak Tespit Cihazı için Murat Tesisat ile iletişime geçe bilirisiniz.

Hizmet Bölgelerimiz : Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti, Keçiören Su Kaçağı Tespiti, Şentepe Su Kaçağı Tespiti, Pamuklar Su Kaçağı Tespiti, Kardeşler Su Kaçağı Tespiti, Batıkent Su Kaçağı Tespiti, Çakırlar Su Kaçağı Tespiti, Etlik Su Kaçağı Tespiti, Ayvalı Su Kaçağı Tespiti, Esertepe Su Kaçağı Tespiti, Ovacık Su Kaçağı Tespiti, Yakacık Su Kaçağı Tespiti, Yükseltepe Su Kaçağı Tespiti, Kuşcağız  Su Kaçağı Tespiti, Eryaman Su Kaçağı Tespiti, Susuz Su Kaçağı Tespiti, Etimesgut Su Kaçağı Tespiti, Sincan Su Kaçağı Tespiti, Çayyolu Su Kaçağı Tespiti, Mutlukent Su Kaçağı Tespiti, Ümitköy Su Kaçağı Tespiti, Bağlum Su Kaçağı Tespiti, Bağlıca Su Kaçağı Tespiti, Dodurga Su Kaçağı Tespiti, İncek Su Kaçağı Tespiti, Tulumtaş Su Kaçağı Tespiti, Gölbaşı Su Kaçağı Tespiti, Çankaya Su Kaçağı Tespiti, Dikmen Su Kaçağı Tespiti, Çukurambar Su Kaçağı Tespiti, Öveçler Su Kaçağı Tespiti, Mamak Su Kaçağı Tespiti, Boğaziçi Su Kaçağı Tespiti, Kayaş Su Kaçağı Tespiti, Pursaklar Su Kaçağı Tespiti, Saray Su Kaçağı Tespiti, Akyurt Su Kaçağı Tespiti, Çubuk Su Kaçağı Tespiti, Kazan Su Kaçağı Tespiti, 

 

Hizmetlerimiz: Arazide su kaçağı tespiti, yer altı su kaçağı bulma, En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu, Cihazla su arıza tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlaması,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Fayanstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir? 

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN