YENİMAHALLE CİHAZLA KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ

YENİMAHALLE CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Evlerde istemediğimiz sorunlardan bir tanesini tavandan su damlatması sorunu oluşturuyor. Bu gibi durumlarda yapmamız gereken en doğru davranışı bir su tesisatçısı firmasından hizmet almak oluyor. Ancak bu firmayı seçerken dikkat etmek gerekiyor. İşinde uzman ve profesyonel bir ekiple çalışma yapan sıhhi tesisatçılar ile çalışmak önem taşıyor. Firmamız bu alanda Yenimahalle bölgesinde profesyonel tekniklerle ve ekiple hizmet sunan bir oluşum sağlıyor. Evlerde meydana gelen her türlü su sızıntısı sorunu hızlı bir şekilde gideriliyor. Sorunları tespit etmek için görüntülü su kaçağı tespit cihazı kullanmaktayız.  Özenle tasarlanmış olan cihazlar, su kaçağının bulunduğu bölgeyi hemen tespit ediyor. Bu alanda hizmet ihtiyacı duyduğunuzda bizleri tercih edebilirsiniz. Alt kata su damlatması gibi sorunlar yaşadığınızda bizlerden hizmet alabilirsiniz.

YENİMAHALLE KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ

Evimi Su Bastı Ne Yapmalıyım?

Evinizde yaşadığınız su baskınlarında endişeye kapılmadan önce güvenlik tedbirlerini alın. Öncelikle elektirikli işyalara dokunmayın. Mümkünse sigortayı kapatın. Ana vanayı kapatın ve suyun pis sumu yoksa temiz su mu olduğunu anlayın. Pis su ise suyun geldiği istikamete; banyo yada mutfağa yönelin. Pis su siz kullanmadığınız halde giderden geri taşıyor ve su tepiyor ise bina ortak gideriniz tıkanmış. Hemen apartman yönetimine bilgi verin. Bu bir acil durumdur gece geç vakit bile olsa hgörevlileri uyandırın. 

Eğer su temiz su ise yine geldiği alana yönelin su tavandan akıyor ve damlıyor ise üst kat komşunuzun vanasını su saatlerin oradan kapatın ve üst kata bilgi verin. Su temiz ve zeminden geliyor ise dairenize ait ana su vanasını kapatın ve klozet hortumu, batarya hortumu, çamaşır ve bulaşık makinesi hortumu gibi zayıf olan noktaları kontrol edin. Bu bir su kaçağı arızası ise profesyonel bir hizmet almak için uzman bir Ankara Su Kaçak Tespit firması çağırın.

Aletle Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılıyor?

 

Ev ortamında su kaçağı yaşandığında evde rutubetli ve hiç de hoş olmayan bir koku oluşur. Bu oluşum kişileri son derece rahatsız ederken aynı zamanda bir sorun olduğunun göstergesidir. Bu duruma Aletle Su Kaçak tespit yaparak son vermekteyiz. Bizimle iletişim kurarak bu sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Evlerinizi bu negatif durumdan kurtarmak için özenli ve en titiz şekilde çalışmaktayız. Yaşam alanlarınız ve diğer mekanlarınızda sizleri sıkıntıya sokan bu durumdan hızlı bir şekilde kurtulmanızı sağlamaktayız.

 

Yenimahalle Su Sızıntısı Tespiti Ve Arıza Giderme

Su sızıntıları bazen binaların tesisatlarının eskimesinden bazen ise dış etmenlerden dolayı ortaya çıkabiliyor. Firmamız Su sızıntı bulma alanında profesyonel bir ekip ile çalışmalar yapıyor. Yaşadığınız mekanda veya diğer alanlarda ortaya çıkan su sızıntısı problemini kırmadan, dökmeden, kameralı cihazlar aracılığı ile tespit etmekteyiz. Su kaçağının bulunduğu bölgedeki boruları hızlı bir şekilde tamir ederek sizlere tertemiz bir yaşam alanı sunmaktayız. Su sızıntısı, tavandan su akması, duvarların kabarması ve duvarlardaki su lekelenmesi sorunlarına karşı profesyonel çözüm önerisi almak için bizleri tercih edebilirsiniz. Üst kattan su damlatması, duvarlardaki kabarıklık, renk değişimi gibi sorunlardan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Firmamızla iletişim kurarak su kaçağı sorunlarınıza profesyonel çözüm önerileri alabilirsiniz.

su kaçak tespit cihazı yenimahalle

Su Kaçak Tespiti Yapan Cihaz

Su arızaları artık cihazlar ile kırmadan tespit edile bilmektedir. Bu cihazlar görüntüleme ve dinleme cihazı olarak iki kısıma ayrılır. Görüntüleme cihazları Termal Kemeralar ve Kanal Görüntüleme Kameralarıdır. Dinleme cihazları ise frekans dinlemesi yapan sismik cihazlardır.

Bu cihazlar sayesinde su kaçak tespitleri artık kırmadan kolayca yapıla bilmektedir. Ankara Su Kaçak Tespit Cihazı için Murat Tesisat ile iletişime geçe bilirsiniz.

Hizmetlerimiz: En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu,Cihazla su arıza tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlaması,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Fayanstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir? 

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN