MAMAK CİHAZLA KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ

CİHAZLA KAMERALI SU KAÇAK TESPİT MAMAK

Yaşam alanlarımızda bizleri zor duruma düşüren sorunlardan biri tavandan su damlaması sorunudur. Bu sorun firmamız tarafından sorun olmaktan çıkıyor.

Kullandığımız teknolojik cihazlar sayesinde bu sorundan kurtulmanız sağlanıyor. Evlerinizde sizleri rahatsız eden ve ev dekorasyonunuzu zedeleyen bu sorun için evlerinize ulaşarak soruna müdahale  etmekteyiz. Su kaçağının oluştuğu bölgeyi özel cihazlarımızla tespit etmekte ve arızanın boyutuna uygun olan tamir şeklini uygulamaktayız.

Mamak Su Kaçağı Tespit Cihazı

 

Mamak'da Su Kaçağı Tespit Cihazı

Mamak bölgesinde alt kata su damlama konusunda sorun yaşıyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Görüntülü su kaçağı tespiti yapan firmamız, arızayı tespit etme adına tavan, yer zemini veya duvarları kırma gibi bir işlem uygulamıyor. Evlerinizi eski konforlu haline getirme adına sorunsuz işlemler uyguluyor. Bu alanda aradığınız profesyonellikte hizmeti bizlerden alabilirsiniz. Üst kattan su damlıyor ve bunun sebebini öğrenmek ve çözüm önerisi arıyorsanız bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Duvar, tavan ve kiriş gibi alanlardan akan suyu engellemek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Tavandan su damlaması, duvarlardan akan sular ve su sızıntıları su temiz bile olsa yaşam alanlarındaki kişileri çok rahatsız ediyor. Bu sorunları sizler için Aletle Su Kaçak tespit ederek çözüme kavuşturmaktayız. Bizlerle iletişim kurarak bu sorunu en kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.

Evde Ortaya Çıkan Su Sızıntısını Bulma

Duvar ve tavanlardan akan su, evlerde sağlıksız bir alan oluşmasına sebep olur. Bu soruna çok hızlı bir şekilde çözüm yolu bulmaktayız. Duvarlardan akan Su sızıntı bulma ya da tavandan akan suyu yok etmek için bizleri tercih edebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eden bu sorundan kurtulmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Duvardan su akması ya da tavandan kafanıza su damlaması sorunu her zaman büyük bir sorundur. Ev ortamında böyle bir durum ortaya çıkması, sağlık sorunlarını da beraberinde getirir. Rutubet ve nemlenme gibi durumlardan çok daha büyük bir sorun olan tavandan su damlaması sorunu firmamız tarafından en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuluyor. Bizimle iletişim kurarak bu sorundan, duvar ve yer zemini gibi alanları kırmaya gerek kalmadan sonsuza dek kurtulabilirsiniz.

Evimi Su Bastı Ne Yapmalıyım?

Evinizde yaşadığınız su baskınlarında endişeye kapılmadan önce güvenlik tedbirlerini alın. Öncelikle elektirikli işyalara dokunmayın. Mümkünse sigortayı kapatın. Ana vanayı kapatın ve suyun pis sumu yoksa temiz su mu olduğunu anlayın. Pis su ise suyun geldiği istikamete; banyo yada mutfağa yönelin. Pis su siz kullanmadığınız halde giderden geri taşıyor ve su tepiyor ise bina ortak gideriniz tıkanmış. Hemen apartman yönetimine bilgi verin. Bu bir acil durumdur gece geç vakit bile olsa hgörevlileri uyandırın. 

Eğer su temiz su ise yine geldiği alana yönelin su tavandan akıyor ve damlıyor ise üst kat komşunuzun vanasını su saatlerin oradan kapatın ve üst kata bilgi verin. Su temiz ve zeminden geliyor ise dairenize ait ana su vanasını kapatın ve klozet hortumu, batarya hortumu, çamaşır ve bulaşık makinesi hortumu gibi zayıf olan noktaları kontrol edin. Bu bir su kaçağı arızası ise profesyonel bir hizmet almak için uzman bir Ankara Su Kaçak Tespit firması çağırın.

 

Su Kaçak Tespiti Yapan Cihaz

Su arızaları artık cihazlar ile kırmadan tespit edile bilmektedir. Bu cihazlar görüntüleme ve dinleme cihazı olarak iki kısıma ayrılır. Görüntüleme cihazları Termal Kemeralar ve Kanal Görüntüleme Kameralarıdır. Dinleme cihazları ise frekans dinlemesi yapan sismik cihazlardır.

Bu cihazlar sayesinde su kaçak tespitleri artık kırmadan kolayca yapıla bilmektedir. Ankara Su Kaçak Tespit Cihazı için Murat Tesisat ile iletişime geçe bilirisiniz.

ANKARA SU KAÇAK TESPİTİ

Hizmetlerimiz: En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu,Cihazla su arıza tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlaması,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Fayanstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir? 

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN