MAMAK SU TESİSATÇISI

MAMAK KAMERALI SU TESİSATÇISI

Tesisat işlerini en güzel şekilde yapan personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız tüm problemlere yönelik kaliteli hizmeti ekibimizden alabilirsiniz. Kaçak su durumu olduğunda kameralı sistem ile tespitini yapmaktayız. Kameralı su tesisatçısı olarak Mamak Su Tesisat firmamıza ihtiyaç duyduğunuz her zaman başvurabilirsiniz.

Sorun yaşandığında kaçak suyun yerini hemen kameralar ile tespit etmekteyiz. En hızlı şekilde çözüm üreterek gerekli müdahaleyi yapmaktayız. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız siz de tesisat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Her zaman memnuniyetiniz için çalışan ekibimiz ile kaçak su tamiratı yapmaktayız. Onarım hizmetini alabileceğiniz firmamız itinalı tesisat hizmeti vermektedir. Tamiri yapılan su tesisatınızı sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

MAMAK TIKALI LAVABO GİDERİ AÇMA

Tesisat hizmetleri için vazgeçilmez adres olan firmamız, güvenilir hizmet vermek amacı ile faaliyet göstermektedir. Tıkanıklık olduğunda lavaboların açılmasını ekibimizden isteyebilirsiniz. Tıkanmış lavabolar oldukça sıkıntı oluşturan bir durumdur. Kullanımı uygun olmayan tıkalı lavabolar ekibimizin itinalı çalışması ile açılmaktadır. Tıkalı lavabo gideri açan tesisatçı için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Her zaman memnun kalacağınız hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Lavabolar her yerde en çok kullanılan mekânlardır. Tıkanma yaşanan lavabolar profesyonel kişilerce açılması gereken yerlerdir. Firmamız bu konuda oldukça bilgili ve tecrübeli personel ile çalışmaktadır. Çalışmaları özenli şekilde yürüten ekibimiz lavabo açma hizmeti vermektedir. Kullanıma hazırlanan lavabolar ilk günkü gibi tertemiz olur.

MAMAK MUSLUK VE BATARYA TAMİRİ

Ekibimizdeki tüm personel özenli hizmet vermek amacı ile çalışmaktadır. Musluk ve batarya değişimi gerekli olduğunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Yeni musluk ihtiyacı olduğunda ekibimiz değişim hizmeti vermektedir. Profesyonel şekilde batarya onarım işleri ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Su akıtan veya çalışmayan bataryalar için personelimiz gerekli işlemleri yapmaktadır. Klozetlerdeki tüm arızalara ekibimiz tarafından değiştirilmektedir.

Klozet değişim ve tamirat hizmetlerini almak istiyorsanız firmamızdan yardım alabilirsiniz. Kolay ve zahmetsiz bir şekilde tüm tesisat işleriniz itinalı şekilde halledilmektedir. Ev veya iş yerlerinde oluşan tesisat problemleri özenli hizmet ile yapılmaktadır. Gerekli olduğunda profesyonel hizmet veren firmamız musluk, batarya ve klozet tamiri onarım hizmeti vermektedir. Titiz çalışma yürüten ekibimiz güler yüzlü hizmet vermektedir.

Ankara Su Tesisatçısı

Hizmetlerimiz : Su kaçağı tespiti, sukaçak tespit cihazı, kameralı su kaçak bulma, kameralı su tesisatçısı, kırmadan su kaçak tespiti, su sızıntı bulma, tavandan akan su sızıntısı, alt kata akan su sızıntısı, alta kata su damlıyor, duvardan su geliyor, duvarlar kabardı, su saati arızası, musluk kırıldıi kırılan musluğun çıkarılması, musluk tamiri, batarya tamiri, klozet su kaçırıyor, klozet tamiri, klozet şamandıra, klozet su dolmuyor, klozet su almıyor, mutfak gideri tıkandı, mutfak lavabosu tıkandı, lavabo açma, tıkalı lavabo açma, makineli gider açma, tyvalet açma, klozet açma, tıkanıklık açma, robot makine, makineli açma, kırmadan gider açma, kanal görüntüleme, kayıp logar çukuru bulma, bahçe de kanalizasyon çukuru bulma, kanalizasyon kapağı tespiti, boru yer tespiti, sıcak su az akıyor, banyodan su az akıyor, banyo batarya su gelmiyor, su borusu delindi, kıradan su borusu tamiri, fayans kırmadan delinen boru tamiri, Mutfak lavabo evye tamiri

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN