ÇAYYOLU CİHAZLA KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ

CİHAZLA KAMERALI SU KAÇAK TESPİT ÇAYYOLU

Ev ortamında üst kattan alt kata duvardan su damlaması, tesisat alanında bir sorun bulunduğunu gösterir. Bu sorun gerçek anlamda bir sıkıntı yaşatır. Alt kata su damlaması sorununun asıl sebebi tesisat içinde bulunan bir borunun kırılması veya çatlamasıdır.

Firmamız Görüntülü su kaçağı tespiti çalışmalarıyla üst kattan su damlaması sıkıntısını en kaliteli tekniklerle gideriyor. Sizlerin rahatlık ve konforunu yok eden bu durumu hemen gidermekteyiz. Bizimle iletişim kurarak su kaçağı sorunlarını yok edebilirsiniz. Ev ve diğer yaşam alanlarınızda meydana gelen su kaçağı sıkıntısına profesyonel çözüm almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Tavandan Su Damlaması Sorunu Nasıl Giderilir?

Üst katınızdaki dairenin banyo, tuvalet ya da mutfağından sizin dairenize su akıyorsa bu sorun oldukça büyük bir sorundur. Bu soruna kendi kendinize çözüm yolu bulmanız imkansız olacaktır. Firmamız bu alanda en kaliteli teknikleri uygulayarak  Aletle Su Kaçak tespit hizmeti sağlıyor. Böylece Çayyolu Su Kaçağı Tespit firması olarak kırık veya sızıntı yapan boruyu yerleri kırmadan tespit ediyor. Firmamız arızalı olan boruyu hızlı bir şekilde değiştirerek sizlere destek sağlıyor. Ev ortamındaki rahatlığı ve konforu yok eden bu sorunu çözmek için güvenilir bir adres arıyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Hızlı ve kaliteli çalışmalarımızdan yararlanabilir bu sorundan kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

 

Evimi Su Bastı Ne Yapmalıyım?

Evinizde yaşadığınız su baskınlarında endişeye kapılmadan önce güvenlik tedbirlerini alın. Öncelikle elektirikli işyalara dokunmayın. Mümkünse sigortayı kapatın. Ana vanayı kapatın ve suyun pis sumu yoksa temiz su mu olduğunu anlayın. Pis su ise suyun geldiği istikamete; banyo yada mutfağa yönelin. Pis su siz kullanmadığınız halde giderden geri taşıyor ve su tepiyor ise bina ortak gideriniz tıkanmış. Hemen apartman yönetimine bilgi verin. Bu bir acil durumdur gece geç vakit bile olsa hgörevlileri uyandırın. 

Eğer su temiz su ise yine geldiği alana yönelin su tavandan akıyor ve damlıyor ise üst kat komşunuzun vanasını su saatlerin oradan kapatın ve üst kata bilgi verin. Su temiz ve zeminden geliyor ise dairenize ait ana su vanasını kapatın ve klozet hortumu, batarya hortumu, çamaşır ve bulaşık makinesi hortumu gibi zayıf olan noktaları kontrol edin. Bu bir su kaçağı arızası ise profesyonel bir hizmet almak için uzman bir Ankara Su Kaçak Tespit firması çağırın.

Eve Akan Su Sızıntısının Yerini Bulma

Evinize üst kattan su akıyorsa bu sorunun kaynağını hemen bulmanız gerekiyor. Su sızıntı bulma konusunda profesyonel çalışmalarımız ve kullanmış olduğumuz cihazlar duvarları veya betonları kırmadan tespit ediyor. Böylelikle evlerinize hiçbir zarar vermeden bu arıza giderilmiş oluyor. Ankara'nın tüm noktalarından bizlere ulaşarak su sızıntı konusundaki sorunlarınızı çözebilirsiniz. Firmamızdan profesyonel anlamda destek alabilir kaliteli ekibimizin çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Su kaçağı tespiti basit bir iş değildir. Eski yıllarda kırık ya da aşınmış boruyu bulmak için yer zeminleri veya duvarlar boylu boyunca kırılırken, firmamız bu şekli yok ediyor. Çatlak ve kırık boruyu görüntülü cihazlarla hemen tespit ediyor. Yer tespitinden sonra su borusu kolayca değiştiriliyor. Su kaçağı konusunda işin uzmanı olan bir firma arıyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Su Kaçak Tespiti Yapan Cihaz

Su arızaları artık cihazlar ile kırmadan tespit edile bilmektedir. Bu cihazlar görüntüleme ve dinleme cihazı olarak iki kısıma ayrılır. Görüntüleme cihazları Termal Kemeralar ve Kanal Görüntüleme Kameralarıdır. Dinleme cihazları ise frekans dinlemesi yapan sismik cihazlardır.

Bu cihazlar sayesinde su kaçak tespitleri artık kırmadan kolayca yapıla bilmektedir. Ankara Su Kaçak Tespit Cihazı için Murat Tesisat ile iletişime geçe bilirisiniz.

 

ANKARA SU KAÇAK TESPİTİ

Hizmetlerimiz: En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu,Cihazla su arıza tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlaması,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Fayanstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir? 

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN