Kameralı Kanal Görüntüleme

Kameralı Gider Borusu Görüntüleme

Kanalizayon gider borularında kullanım yada yapısal sebeplere bağlı tıkanma ve göçük gibi sorunlar meydana gele bilmektedir. Bu tip tesisat arızalarını tespit etmek ve logar borularının nereden geçtiğini yada içerisinde ki arızanın kaynağının ne olduğunu anlamak kamera ve cihazlar olmadan tamamen imkansız durumdadır.

Kanal görüntüleme ve yer altı tarama dedektörlerimiz ile bahsettiğimiz bütün bu tıkalı kanal yada pimaş kırılması, boru çökmesi gibi sorunları kırmadan yer tespiti yapa bilmekteyiz.

Kanal görüntüleme cihazı Ankara

Kanal Görüntüleme kamerasını ev yada iş yerlerinizin pimaş boru tesisatına göndererek içerisinde her hangi bir sorun var olup olmadığını görüntülüyoruz.

 

 

 

Kayıp logar Kapağı Bulma Ankara

Bahçe yada yollarda binanıza ait logar çukurları bulunur. Bu kapakların üzeri bahçe yenileme yada peyzaj çalışmaları sırasında üzeri beton yada toprakla kapatılarak yeri unutulur. Zamanla tıkanan yada dolan foseptik çukurunun yerini tespit etmek için bir cihaza ve kameraya ihtiyaç vardır. İşte bu kamera ve cihazlar Murat Tesisat olarak envanterlerimiz de mevcuttur.

Ankara Su Kaçak Tespiti

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN