ÇAYYOLU SU TESİSATÇISI

Su Tesisatçısı Çayyolu

İhtiyaç duyulan tesisat hizmetleri için firmamızı tercih ederek güvenilir hizmet alabilirsiniz. Su tesisatçısı gerekli olduğunda firmamız bu hizmeti en iyi şekilde sağlayan doğru adrestir. Kaçak su tespitinin gerekli olduğu durumlarda firmamız kameralı sistem ile gereken hizmeti vermektedir. Kameralı su tesisatçısı olarak faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürüyoruz.

Her yerden sızan kaçak su sizin için problem olmaya başladığında, firmamız gerekli hizmeti size sunmaktadır. Kaçak olan noktanın tespiti yapıldıktan sonra hızlı şekilde tamirat hizmetine başlanmaktadır. Tamir için tecrübeli personelimiz ehemmiyet göstererek hizmet sağlamaktadır. Arızaya yönelik hızlı çözümü bulabileceğiniz firmamız kaçak su tespiti ile güvenli bir şekilde tamir etmektedir.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri 

Tesisat işleri, birçok konuda ekibimiz tarafından hizmet verilen faaliyetleri içermektedir. Tıkanıklık durumu olduğunda borularınızdaki problemi ekibimiz hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Tıkalı lavabo gideri açan tesisatçı olarak ekibimiz titiz bir şekilde çalışma yürütmektedir. Tıkanmış olan lavabolar, oldukça sorunlu bir duruma geldiğinde en iyi şekilde müdahale edilmesi gerekir. Personelimizin çalışması ile tıkalı lavabolar açılarak tekrar kullanıma hazırlanır.

En kaliteli ekipmanlar kullanıldığı için sorunsuz şekilde hizmet sağlanır. Lavabolarınızda oluşan her türlü gider sorununu ekibimiz ile görüşerek çözebilirsiniz. Tıkanmış veya hiçbir şekilde çalışmayan lavabo giderleri firmamızın hizmeti ile açılmaktadır. En iyi hizmeti alabileceğiniz tesisat firmamız güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir.

Güvenilir Tesisat Hizmeti

Firmamızın itinalı hizmeti ile tanıştıktan sonra her türlü tesisat probleminizi kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Batarya ve musluk değişimi için deneyimli personelimiz profesyonel şekilde hizmet verir. Bataryalar da problem olduğunda sorunsuz çalışması için ekibimiz değişim yapmaktadır. Onarım hizmetlerinin gerekli durumlarda musluklar en iyi şekilde tamir edilir. Klozet tamiri için ekibimizden yardım isteyerek onarılmasını sağlayabilirsiniz. Arızalı olan klozetlerin tesisat personelimiz ile en iyi şekilde tamiratı yapılmaktadır.

Musluk, batarya ve klozet gibi her türlü tesisat probleminin çözüldüğü firmamız kaliteli hizmet sunmak için çaba gösterir. Tesisat firmamızdaki tüm çalışanlar özveriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Gerekli olan tüm bakım ve onarım hizmetlerini firmamızdan alarak tesisat işlerinizi halledebilirsiniz

 

Ankara Su Tesisatçısı

Hizmetlerimiz : Su kaçağı tespiti, sukaçak tespit cihazı, kameralı su kaçak bulma, kameralı su tesisatçısı, kırmadan su kaçak tespiti, su sızıntı bulma, tavandan akan su sızıntısı, alt kata akan su sızıntısı, alta kata su damlıyor, duvardan su geliyor, duvarlar kabardı, su saati arızası, musluk kırıldıi kırılan musluğun çıkarılması, musluk tamiri, batarya tamiri, klozet su kaçırıyor, klozet tamiri, klozet şamandıra, klozet su dolmuyor, klozet su almıyor, mutfak gideri tıkandı, mutfak lavabosu tıkandı, lavabo açma, tıkalı lavabo açma, makineli gider açma, tyvalet açma, klozet açma, tıkanıklık açma, robot makine, makineli açma, kırmadan gider açma, kanal görüntüleme, kayıp logar çukuru bulma, bahçe de kanalizasyon çukuru bulma, kanalizasyon kapağı tespiti, boru yer tespiti, sıcak su az akıyor, banyodan su az akıyor, banyo batarya su gelmiyor, su borusu delindi, kıradan su borusu tamiri, fayans kırmadan delinen boru tamiri, Mutfak lavabo evye tamiri

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN