ERYAMAN SU TESİSATÇISI

 Eryaman Su Tesisatçısı

Tesisat hizmetlerini profesyonel şekilde yapan firmamız itinalı şekilde çalışmaktadır. Eryaman' da faaliyet gösteren firmamız su kaçağı olduğu durumlarda en güzel hizmeti sunmaktadır. Kolaylıkla tespiti yapılan kaçağı tamir ediyoruz. Kameralı su tesisatçısı için ekibimizden yardım alabilirsiniz. Her türlü tesisat problemlerini titizlik ile çözüme kavuşturan ekibimiz deneyimli personelden oluşur. Su kaçağının olduğu yer, deneyimli personelimiz ile tespit edilerek tamiratı başlatılmaktadır. 

Bu sayede kolayca onarım hizmeti verilir. Yeterli donanıma sahip olan ekibimiz size hizmet vermekten memnun olmaktadır. Su kaçağı birçok yerde oluşan ve profesyonel hizmet gerektiren bir arızadır. Mağduriyete sebep olan su kaçağı için ekibimiz kameralı su kaçağı tespiti yaparak hızlı çözüm üretmektedir.

Her Zaman Kaliteli Tesisat Hizmeti

Tesisatlar da oluşan tüm sorunların çözümünü yapan ekibimiz itinalı hizmet vermektedir. Oluşan arızanın çözümü için yeterli ekipmana sahip olan firmamız tıkanıklık açma hizmeti de vermektedir. Lavabo giderlerinde oluşan tüm tıkanıklıkları personelimiz ustalıkla açarak hizmet verir. Tıkalı lavabo gideri açan tesisatçı için profesyonel desteği ekibimizden alabilirsiniz. Tıkanmış olan lavabonun sorunsuz şekilde açılması ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Kullanımı oldukça zahmetli olan tıkanmış olan lavaboları firmamızın personeli açarak sizlere faydalı olmaktadır. Farklı sebeplerden dolayı lavabolar tıkanarak kullanılmaz hale gelir. Uzun süre temizliği yapılmayan lavabo giderleri tıkanma gibi sorunları oluşturmaktadır. Tertemiz şekilde açılmış lavabo giderleri size oldukça fazla kullanım kolaylığı sağlar.

 İhtiyaç Duyulan Tesisat Hizmetleri

 Etkili ve oldukça iyi işçilik hizmeti sağlamak amacı ile firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz. Musluk, batarya gibi sık kullanılan ve çabuk bozulabilen aksesuarların tamirat hizmetini ekibimizden alabilirsiniz. Batarya değişim hizmetini ekibimiz profesyonel şekilde yaparak hizmet sağlamaktadır. Akıtan ve sorunlu olan musluklarınızı ekibimiz itina ile tamir etmektedir. Klozet tamiri gerekli olduğunda deneyimli personelimiz yenisi ile değişim sağlamaktadır.

Arızalı olan klozetlerin tamir hizmeti ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Musluk, batarya ve klozet gibi tüm tesisat hizmetlerini ekibimizden talep edebilirsiniz. Çözüm üretmek için faaliyet gösteren firmalar teknik servis hizmetlerinin doğru şekilde yapıldığı adrestir. Firmamız ile iletişime geçerek tesisat hizmetlerimizden siz de ihtiyaç duyduğunuz her zaman faydalanabilirsiniz. 

 

Klozet ve Musluk Tamiri Yanimahalle

Evlerimizde en hızlı arızalanan su tesisat malzemelerinden biride musluk ve klozettir. Özllikle klozet tamircisi en yaygın biçimde aranan bir kategoridir. Klozet tamirinde ustanın tecrübesi kadar kullanılan içtakımın kaliteside önemlidir. Sifon ve şamandıra gibi takımlardan oluşan iç takım rezervuarı klozetin su alma ve boşaltma sistemidir. Bu tamir aksamları arıza yapan klozet su sızdırmaya ve yüksek fatura sorunlarına sebebiyet verir.

 

Ankara Su Tesisatçısı

Hizmetlerimiz : Su kaçağı tespiti, sukaçak tespit cihazı, kameralı su kaçak bulma, kameralı su tesisatçısı, kırmadan su kaçak tespiti, su sızıntı bulma, tavandan akan su sızıntısı, alt kata akan su sızıntısı, alta kata su damlıyor, duvardan su geliyor, duvarlar kabardı, su saati arızası, musluk kırıldıi kırılan musluğun çıkarılması, musluk tamiri, batarya tamiri, klozet su kaçırıyor, klozet tamiri, klozet şamandıra, klozet su dolmuyor, klozet su almıyor, mutfak gideri tıkandı, mutfak lavabosu tıkandı, lavabo açma, tıkalı lavabo açma, makineli gider açma, tyvalet açma, klozet açma, tıkanıklık açma, robot makine, makineli açma, kırmadan gider açma, kanal görüntüleme, kayıp logar çukuru bulma, bahçe de kanalizasyon çukuru bulma, kanalizasyon kapağı tespiti, boru yer tespiti, sıcak su az akıyor, banyodan su az akıyor, banyo batarya su gelmiyor, su borusu delindi, kıradan su borusu tamiri, fayans kırmadan delinen boru tamiri, Mutfak lavabo evye tamiri

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN