PURSAKLAR SU TESİSATÇISI

Pursaklar Su Tesisatçısı

Pursaklar su tesisat firması olarak evinizde meydana gelen su kaçaklarının neden ve nereden kaynaklandığını anında saptıyoruz. Kameralı su tesisatçısı arkadaşımız ile en yeni ürünler ve yüksek çözünürlüklü kameraya sahip cihazlarla kırma ve dökme işlemi olmadan kaçak tespitini yapıyoruz.

Bize adres bilgileriniz geldiği andan sonra profesyonel ekibimiz yarım saat içinde adresinize varmış oluyor. Gereken kontroller yapıldıktan sonra nokta atışı yaparak kaçak tespiti ile her şey size detaylı bir şekilde anlatılıyor. Sizin onayınız alındıktan sonra da uygulama işlemi yapılıyor.

Tıkalı Lavabo Giderlerini Kırmadan Açıyoruz

Temiz olan suyun tesisatı çeşmelerimizden akan suyu kullanıcılara ulaştıran tesisattır ve bu tesisatın boruları beyaz ve küçük borulardır. Bunun yanında pis su tesisatı ise kullanılan atık suyun dışa aktarıldığı çapı büyük olan borulardan oluşur. Tıkanıklık oluştuğunda temiz su tesisatına tıkanıklık aleti ile müdahale edilmez çünkü boru küçük olduğu için içine cihaz girmez. Tıkanıklığı nasıl açacağınız hakkında aklınızda bulunan soru işaretlerini gidermek için bizlerden tıkalı lavabo gideri açan tesisatçı desteği alabilirsiniz.

Su borusunu açmak için farklı ve ona has bir cihaz bulunmamaktadır. Hava ve su kullanılarak açmaya çalışılır. Belirli bağlantı noktaları gözden geçilir ve su sayacının da kontrolü sağlanır. Pis su açmak için ise gerektiği zaman kameralı aletler kullanılır fakat temiz su açmak için bu uygulanamaz. Boruda meydana gelen tıkanıklık nasıl açılır, fayanslarım zarar görür mü diye endişelenenler firmamızdan yardım talep edebilirler. Bu konuda tecrübe sahibi olan ekibimiz kendi uygulamalarıyla boru tıkanıklığınızı açmaya özen gösterecektir.

Musluk ve Batarya Tamiri Konusunda Bölgenin En İyisi

Musluklarınızın bataryasında yaşanan arızalar da musluk su akıtabilir ya da daha farklı problemlere yol açabilir. Musluklarınızın tamiri bu nedenle önemli konulardan biridir. Müşterilerimize musluk, batarya ve klozet tamiri ile ilgili ihtiyaçları olan bütün desteği sunuyoruz.

Firma olarak su tesisat sistemleri hakkında bütün konularda yetkisi olan ve başarılı bir ekibiz. Musluklarınızın bataryasında meydana gelen arızaların tamiri için ilk önce arızanın neyden kaynaklandığı bulunmalıdır. Bunun bulunabilmesi için de tecrübeli bir usta bulunması gerekir. Bu konularla ilgili destek almak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Ankara Su Tesisatçısı

Hizmetlerimiz : Su kaçağı tespiti, sukaçak tespit cihazı, kameralı su kaçak bulma, kameralı su tesisatçısı, kırmadan su kaçak tespiti, su sızıntı bulma, tavandan akan su sızıntısı, alt kata akan su sızıntısı, alta kata su damlıyor, duvardan su geliyor, duvarlar kabardı, su saati arızası, musluk kırıldıi kırılan musluğun çıkarılması, musluk tamiri, batarya tamiri, klozet su kaçırıyor, klozet tamiri, klozet şamandıra, klozet su dolmuyor, klozet su almıyor, mutfak gideri tıkandı, mutfak lavabosu tıkandı, lavabo açma, tıkalı lavabo açma, makineli gider açma, tyvalet açma, klozet açma, tıkanıklık açma, robot makine, makineli açma, kırmadan gider açma, kanal görüntüleme, kayıp logar çukuru bulma, bahçe de kanalizasyon çukuru bulma, kanalizasyon kapağı tespiti, boru yer tespiti, sıcak su az akıyor, banyodan su az akıyor, banyo batarya su gelmiyor, su borusu delindi, kıradan su borusu tamiri, fayans kırmadan delinen boru tamiri, Mutfak lavabo evye tamiri

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN