YENİMAHALLE TIKALI TUVALET VE LAVABO GİDERİ AÇMA

YENİMAHALLE TIKALI TUVALET VE LAVABO GİDERİ AÇMA

Evlerimiz de su tesisatında yaşadığımız en pis ve en sorunlu arıza türlerinden birisi de Tuvalet ve lavabo tıkanıklığıdır. Pis su gider borusu tıkanıklık açma işlemi gayet sıkıntılı bir arıza türüdür. Ancak teknolojik cihaz ve makineler sayesinde bu alanda da başarılı yenilikler sahaya sürülmüştür. Tıkalı Gider Açma Makinesi sayesinde pimaş boru içerisinde 25-30 mt ye kadar tıkalı olan kanalizasyon boru hattı açıla bilmektedir. Yenimahalle Tıkalı Kanal Açma servisimiz Kanal görüntüleme cihazımız sayesinde tıkalı olan yeri tespit edip Kanal Açma makinemiz ile de tıkanıklığı kolayca açmaktadır.

Kanal Görüntüleme kameramız ve dedektör ile Kayıp logar kapağı, kayıp logar çukur ve kayıp kanalizasyon kapak ve çukuru yer tespiti de yapılmaktadır.

Balkon ve Yağmur Gideri Açma

Evimizin balkon giderleri ve çatı yağmur oluğu gider boruları bazı binalarda bir gider tesisat borusu ile kanalizasona bağlanır. Bu sebeple kuş pisliği, yaprak, çam kozalağı, ağaç parçası ve kuş yuvası gibi sebepler ile tıkanır. Yağmur yağdığı zamanlarda ise bu sıkıntı balkon giderinden su gelmesi, balkon giderinden su taşması gibi bazı sorunlara sebep olur. Balkon ve yağmur gideri, garaj ve bahçede bulunan mazgal giderleri ve benzeri gider boruları Elektireonik robot makineler ile kırmadan açılır.

Hizmetlerimiz:

Yenimahalle Tıkalı Gider Açma, tıkalı kanalizasyon açma, tıkalı lavabo açma, tıkanıklık açma, tıkalı lavabo gideri açma, wc açma, klozet açma , gider açma yayı, lavabo açma yayı, gider açma yöntemleri, lavabo açma yöntemleri, tuvalet açma, Tıkalı süzgeç gideri açma, tıkalı küvet açma, tıkalı banyo gideri açma, lavabo açıcı, tuvalet açıcı, mutfak gideri açıcı, kanalizasyon açma, logar açma, kameralı boru görüntüleme, logar kapağı yer tespiti, kayıp logar kapağı bulma, Gider taşması, apartman gider açma, bina gideri açma, aski kanal açma, tıkalı pimaş açma, tıkalı boru açma

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN