KOMBİ PETEK TESİSAT SU KAÇAK TAMİRİ

KOMBİ PETEK TESİSAT SU KAÇAK TAMİRİ

KOMBİ SU EKSİLTME VE BASINÇ DÜŞMESİ

Kombi tesisatından kayn aklı su arızası sebei ile kombi sürekli su eksilterek arıza yapar ve sürekli el ile vanadan su ekleme işlemi yapılması gerekir. Bu gibi su eksiltme yada su azaltma durumlarında KIRMADAN kimyasal ile su kaçak arızasını tamir etmekteyiz.

KİMYASAL İLE KIRMADAN ONARIM

Makine ve kimyasal sayesinde kombi petek tesisatı üzerinde doğal gaz borularında oluşan su kaçak arızasını kimyasal ile kırmadan GARANTİLİ iolarak yapmaktayız. Kombi su eksiltme yada kombi su kayıp sorunu herhangi bir yerden su damlamasına sebep olmadığı için hiç bir yerde bir belirtiye rastlayamazsınız. Normal tesisat su kaçağı gibi alt kat komşunuzdan damlamaz yada duvarlarda bariz bir ıslaklığa sabep olmaz bu sebeple termal kamera ve dinleme cihazı ile de bulmunması olanaksız bir kaçak türüdür. Yıllarca bir çok dairede uyguladığımız bu uygulamaya biz güveniyoruz siz de güvene bilirsiniz. 

kimyasal ile kırmadan kombi petek tesisatı su eksiltme ve su kaçağı tamiri.

Hizmetlerimiz: Kombi su eksiltme, kombi su azalma, kombiye sürekli su doldurma, kaombi su kaçağı, kombi basınç düşmesi, kombi basınç sorunu, petek tesisat su kaçağı, kombi arıza kodu, kombi F10 hatası, F10 arıza, kombi basınç yükselme, kombi üç yollu vana, kombi hava basıncı

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek istiyoruz.

BİZİ ARAYIN